+38 032 22-95-988   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

 

Акція дійсна:

 
днів год. хв. сек.

Високоякісна піротехніка в Києві за доступними цінами!

Сучасні мешканці України, слідом за європейцями, зробили піротехніку невід'ємною частиною організації корпоративів і свят. Звичайно ж, мова йде про ракети і петарди, які своїми спецефектами створюють незабутню атмосферу настрою в колективі запрошених.

Різновиди піротехнічних виробів

А взагалі, феєрверочні вироби з ключовим характеристикам поділяються на висотні, паркові, сценічні та наземні. Мало хто знає, але вони різняться також часом призначення: нічним і навіть денним.

Висотні піротехнічні установки  це мортири і ракети. Парковій вважаються піротехніка у вигляді контейнерів, що створюють вражаючий салют, шляхом мортировочного пострілу іскор, які піднімаються на кілька десятків метрів. Наземними називаються феєрверк, розраховані на використання в комплекті з нерухомими або обертовими каркасами або підвісами. Для створення яскравого дії на сцені використовуються салюти, розраховані на експлуатацію в закритому приміщенні або на відкритому майданчику.

Про специфіку функціонального підбору піротехніки і феєрверків

Взагалі, для використання всередині приміщення, краще вибирати товари, що відрізняються невеликою кількістю диму і шкідливих токсичних викидів.

Також, вибираючи піротехніку для заходу, актуально звернути увагу на характер очікуваного ефекту. Одні салюти відрізняються гарним сильним світлом і мерехтливим полум'ям. Тут принцип роботи зводиться до подачі вогню з гільзи (як фонтан або факел) або висотної подачі вогню (ракета, римська свічка або салют). Другий вид салютних установок може подати ефектний потік іскор, типу мерехтіння, пульсування і т. д. Третій вид передбачає створення шумових ефектів (піротехніка типу петард і вертушок).

Найпопулярнішою і помпезною вважається піротехнічна комбінована установка з участю всіх згаданих видів піротехніки. Її актуально купити для гарного завершення весільного свята, Дня народження, ювілею компанії і т. д. Адже важко переоцінити внесок красивих, ефектних вогняних пострілів у загальний настрій вечора. Вони ніби підводять чарівну межу, що знаменує успішне проведення кожного заходу.

Де краще купити феєрверк?

Якщо Ви маєте намір організувати незабутнє свято для компанії або кола друзів, і шукаєте якісну піротехніку в Києві, скористайтеся послугами нашого інтернет магазину. Тут Ви зможете замовити і купити піротехніку, нові, якісні і ефектні феєрверки, піротехнічні комбінації на самий витончений смак. Онлайнова купівля позбавить Вас від необхідності марно витрачати час на походи по спеціалізованих магазинах. А в добрій репутації ресурсу Ви зможете попередньо переконатися, ознайомившись з відгуками попередніх покупців.

Бажаємо Вам яскравого і успішного заходу!!!

 
Завантаження ...