+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Серця з куль

Повітряні кульки в будь-якому їх прояві можна побачити на нашому сайте.Наша молода команда порівняно недавно вийшла на ринок прикраси кульками. Завоювати довіру покупця складна річ, але ми наполегливо рухаємося до цієї мети. Креативні рішення по оформленню повітряними кулями в Києві зможуть схилити шальки терезів на нашу сторону.

Ви хочете оформити весілля оригінально, ефектно і стильно? Значить, вам потрібно замовити серця, виготовлені з повітряних кульок. Вони чудово прикрасять приміщення, де буде проходити захід, а також вхід в кафе. Тоді про ваше торжество будуть знати не тільки ви і ваші гості, але і всі люди, які пройдуть повз ресторану.

Замовляючи таку прикрасу, зверніть увагу на те, що серця з кульок не будуть відлітати. Вони легко кріпляться скотчем до стіни, підвішуються на волосінь до карнизу або прив'язуються на капот транспортного засобу (це відмінне рішення для весільного кортежу).

Якщо за столом молодих можна прикріпити серце з кульок, то можна скористатися композиціями з гелієм або прикрасами, в основі яких застосовується спеціальна стійка (саме на неї і буде кріпитися серце). Вона виглядає досить незвично і оригінально. Крім того, серця з кульок на стійці можна розташувати в будь-якому зручному місці, пересувати по необхідності та ін

Серце – це символ любові і здоров'я. Це незмінний атрибут свят, що мають сімейний, романтичний характер. Серце, сплетене з повітряних куль, напевно стане основною прикрасою святкового залу.

Конструкція з кількох сплетених сердець може мати будь-який розмір. Вони виготовляються виключно з якісних і надійних куль, які будуть зберігати привабливий зовнішній вигляд не тільки під час свята, але і після нього.

Цікавим рішенням вважається запуск сердець з кульок у небо. Це красива і оригінальна традиція, яка користується досить великою популярністю серед сучасних молодят. Ближче до кінця торжества вони виходять на вулицю і запускають в небо кілька переплетених сердець з повітряних кульок, наповнених гелієм. Це символ вірності і вічного кохання. Не сумнівайтеся, що цей приголомшливий ритуал стане одним з найбільш пам'ятних і романтичних моментів на будь весіллі.

Якщо ви бажаєте подарувати власної коханої не тільки серце, але і на додачу весь світ. Якщо ви не знаєте, як краще висловити ті почуття, які переповнюють вас. Тоді замовте серце з повітряних кульок. Цей чудовий подарунок стане одним з найбільш оригінальних, цікавих і гарних подарунків, який гідно оцінить будь-яка дівчина. Цей презент стане приємним доповненням до більш дорогим штучок.


Замовити

 
Завантаження ...