+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Цифри з повітряних куль

Повітряні кульки в будь-якому їх прояві можна побачити на нашому сайте.Наша молода команда порівняно недавно вийшла на ринок прикраси кульками. Завоювати довіру покупця складна річ, але ми наполегливо рухаємося до цієї мети. Креативні рішення по оформленню повітряними кулями в Києві зможуть схилити шальки терезів на нашу сторону.

В житті кожної людини присутні «круглі дати», святкуючи які хочеться підкреслити значущість цієї події. Одним з найбільш ефективних і оригінальних способів зробити подарунок винуватцеві торжества вважається оформлення квартири або банкетного залу за допомогою повітряних кульок.  Звичайно, можна замовити кількість куль, яке буде відповідати даті (наприклад, 50 років – 50 кульок). Однак більш цікавим і незвичайним рішенням вважається замовлення цифр з повітряних куль.

Це оригінальна ідея для привітання близького друга, колеги по роботі, родича або коханої дівчини. Цифри з повітряних кульок об'єднують в собі доступну вартість, а також естетичну привабливість. З їх допомогою можна навіть зізнатися в своїх почуттях. Наприклад, прикрасити кімнату сердечками і цифрами з куль, відповідними кількості місяців, скільки ви перебуваєте у стосунках. Не сумнівайтеся в тому, що ваша обраниця надовго запам'ятає такий романтичний сюрприз.

Оформлення свята з допомогою повітряних кульок – це запам'ятовується і незвичайний подарунок. Стильні композиції будуть головною прикрасою будь-якого свята. Вони подарують гостям радість, гарний настрій і море позитивних емоцій. Крім того, замовити цифри з куль вигідно ще і з тієї причини, що вони відрізняються доступною вартістю, яка приємно порадує будь-якого замовника.

Цифри з кульок можна замовити для наступних цілей:

- декорування міських свят;

- оформлення дитячих заходів і свят;

- прикраси шкільних урочистостей (випускний вечір, останній дзвінок та ін);

- оформлення відкриття магазину, торгового центру і т. п.;

- декорування весіль, побачень.

Забарвлення цифр з кульок вибирається по вашому розсуду. Ці прикраси можуть бути виконані в одному кольорі або бути змішаними. Тут все залежить виключно від фантазії клієнта і його особистих уподобань. Цифри з кульок можна виготовити на підставці або прикріпити до стінки. Крім того, їх можна комбінувати з літерами з кульок.

Дане прикраса часто замовляють невеликі компанії, магазини, у яких намічається невелика дата (приміром, рік з моменту відкриття). Слід зауважити, що така незвична комбінація цифр і букв з повітряних кульок стане чудовим рекламним елементом для цієї організації.

Якщо ви бажаєте підкреслити важливість якої-небудь події – постарайтеся зробити це ефектно і яскраво, використовуючи цифри з повітряних кульок!


Замовити

 
Завантаження ...