+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Денні феєрверки і салюти

феєрверк

Що виникає у Вас на думці при словосполученні «денний феєрверк»? Легке здивування? Ви як і раніше вважаєте, що організувати видовищний салют можна виключно в темний час доби? Ви помиляєтеся! Сучасна піротехнічна продукція дозволяє влаштувати неймовірний за своєю красою шоу навіть в самий сонячний день! Якщо у Вас намічається свято на природі або на відкритій площадці, якщо Ви просто хочете здивувати і порадувати своїх друзів і близьких, денний феєрверк – те, що Вам потрібно.

Денний феєрверк Денний феєрверк Денний феєрверк Денний феєрверк

З назви випливає, що денний феєрверк призначений для використання в світлий час доби. Помітним такий салют роблять його піротехнічні складові – кольорові дими. Їх викид з пускової мортири може супроводжуватися гучними ударами, веселим свистом, тріском або шипінням. У бажаючих порадувати оточуючих цікавим видовищем, є з чого вибрати. До їх послуг різнокольорові димні фонтани, бураки, всілякі салютні установки і навіть висотні заряди. Оригінальне димне уявлення може супроводжуватися додатковими спецефектами: вибухом конфетті, серпантину, метафану.

Як же працюють ці дивовижні вироби? Денний салют виглядає як традиційна батарея, яка після активації вистрілює в небо спеціальними піротехнічними зарядами. Вони, в свою чергу, високо над нашими головами перетворюються в шалений калейдоскоп фарб і веселощів – клуби яскравого кольорового диму. Таке незабутнє видовище не може не сподобатися малюкам! Саме тому денний феєрверк – частий гість на дитячих урочистостях, святах, змаганнях і т. д. 

Денний феєрверк Денний феєрверк Денний феєрверк Денний феєрверк Денний феєрверк Денний феєрверк Денний феєрверк Денний феєрверк

Для того щоб організувати димне уявлення, потрібно підшукати просторий майданчик на відкритому повітрі – це обов'язкова умова! Сам дим не має запаху, не їдкий і не залишає слідів на одязі, але незважаючи на все це призначений для запуску строго на свіжому повітрі. Приблизна небезпечна зона його дії – 5 метрів.  Як правило, команда піротехніків, яка займається підготовкою шоу, проводить ретельний аналіз місцевості і вибирає кращу майданчик і з точки зору видовищності, і з точки зору безпеки. Планування подання – процес непростий і може зайняти від 1 до декількох днів, залежно від того, який набір піротехнічних елементів буде використовуватися.

Вартість денного феєрверку

Купити денний феєрверк – правильне рішення, якщо Ви хочете організувати для своїх улюблених неймовірно гарне та веселе видовище. Ціна на таке задоволення буде формуватися наступним чином: порахується тривалість димного подання, визначиться його інтенсивності і складність. Як правило, при мінімальній тривалості (2,5 хвилини) денний феєрверк «заважить» на 2700 гривень. Ціна шоу рекомендованої середньої тривалості (3 хвилини) і інтенсивності може скласти близько 12000 гривень.


Замовити

феєрверки

СУ21-78

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 78 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний

Ціна: 1850 грн.
СУ18-39

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 39 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1599 грн.
СУ19-67

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 60 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 67 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 80 с.

Ціна: 2899 грн.
СУ20-63

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 50 м. / 40 мм. / Кількість зарядів: 63 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1429 грн.
СУ05-76

Бренд: Агенція свято / Висота вильоту: 70 м. / 50 мм. / Кількість зарядів: 76 зар. / Час роботи: 90 с.

Ціна: 2849 грн.
MC114

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 30 м. / 20 мм. / Кількість зарядів: 100 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1499 грн.
GWM6121

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 45 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 120 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 112 с.

Ціна: 3199 грн.
КГБ-09

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 30-70 м. / 30, 40, 50 мм. / Кількість зарядів: 138 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований

Ціна: 7650 грн.
 
Завантаження ...