+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Куля-сюрприз

Повітряні кульки в будь-якому їх прояві можна побачити на нашому сайте.Наша молода команда порівняно недавно вийшла на ринок прикраси кульками. Завоювати довіру покупця складна річ, але ми наполегливо рухаємося до цієї мети. Креативні рішення по оформленню повітряними кулями в Києві зможуть схилити шальки терезів на нашу сторону.

Куля-сюрприз

Компанія «Пиромаркет» відносно недавно стала завойовувати  святкових заходів  у Києві. Але позитивні відгуки і радісні посмішки наших клієнтів підказують нам, що ми рухаємося в правильному напрямку. Любов до справи, професійні та креативні співробітники, якість і оперативність виконання замовлень, доступна цінова політика  – це ті генеральні пріоритети, які обов'язково допоможуть нам зайняти лідируючі позиції в сфері організації святкових заходів. А поки ми запрошуємо всіх бажаючих скористатися нашими послугами і отримати море приємних емоцій та радісних вражень. Однією з нових і затребуваних послуг, які пропонує наш колектив, є створення  і доставка  унікального і корисного кулі-сюрпризу, останнім часом приобретающегося все більшу популярність.

Куля-сюрприз є цікавою і такою, що запам'ятовується творчою знахідкою для дитячого свята, так і для дорослого заходу. Яскраві, фантазійні кулі, ширяють у повітрі, що вибухають від сміху або по спеціальній команді, викликають такий шквал позитивних дитячих емоцій, як і яскравий  феєрверк у нічному небі. Така куля дійсно може здивувати не  тільки дитячу, та й дорослу компанію. Спостерігаючи над головою таке диво, можете не сумніватися, що більшість гостей буде згоряти від нетерпіння скоріше луснути його. Але особливої інтриги можна домогтися, якщо  перенести це дійство на кінець заходу, а сам кулю замовити з непрозорого матеріалу.  Крім усього іншого з допомогою цієї кулі можна розіграти цілу виставу і придумати велику кількість ігор. Наприклад: вкладені в міні кулі записочки, можуть вказувати на місце знаходження головного подарунку, а можуть і бути  веселими вітальними листівками з добрими побажаннями. А закружляти в танці в хмарі ширяючого конфетті? Що може бути красивіше і памятнее.

Наша компанія із задоволенням порадує вас і вашої дитини таким подарунком. Розміри, забарвлення кулі і наповнювач ви можете вибрати самостійно, на підставі цього і буде розрахована вартість сюрпризу. В основному, зараз затребувані такі наповнювачі, як:

  • Конфетті
  • М'які іграшки
  • Серпантин
  • Цукерки
  • Міні-кулі

Ви, напевно, вже переконалися, що куля-сюрприз – це дійсно актуальне  та незабутній подарунок. До того ж його можна зробити і своїми руками. Лопнути такий шар можна руками, лазером  або за допомогою пульта дистанційного керування.Навіщо вам звертати увагу на такі дрібниці стикатися зі складнощами?

Довірте виготовлення такого кулі фахівцям нашої компанії, і ми зробимо все в кращому вигляді і в самий відповідний момент.


Замовити

 
Завантаження ...