+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Водний феєрверк

Вода і вогонь – це дві абсолютно несумісні стихії, два вічних непримиренних ворога. Але заради того, щоб подарувати людям неймовірне видовище, вони готові з'єднатися усього на кілька хвилин в єдиному дійстві – водному феєрверку. І, повірте, це того варто!

феєрверк

Розриваються над самою гладдю вогняні кулі, комети, квіти, що відбиваються у воді різнобарвні іскри й зорі – хіба таке містичне шоу не може не викликати захоплення?

Водний феєрверк – це один з найкрасивіших і найбільш видовищних видів піротехнічної продукції. Спостерігаючи таке подання, глядач має можливість насолодитися не тільки красою вогняних фігур на тлі нічного неба, як у традиційному салюте, але і їх відображенням у воді. Особливий візуальний ефект, який створюється завдяки поєднанню вогню і води, змушує серця глядачів завмирати від захвату, дарує невимовне естетичну насолоду кожному, хто був його свідком!

Водний феєрверк – це оптимальний варіант, якщо святкування весілля, випускного вечора, корпоративної вечірки чи іменин заплановано неподалік від водойми. Використовуючи тільки його, або поєднуючи водний феєрверк з комбінованим, піро-музичним чи парковим салютом, можна створити незвичайне видовище, яке запам'ятається гостям Вашого свята назавжди.

Як же працює водний феєрверк? В першу чергу, в пускову мортиру закладається піротехнічний заряд. Потім піротехнік обчислює потрібний кут запуску заряду, щоб виріб потрапило у воду, але не потонуло. Через певний час після зіткнення з поверхнею води заряд розривається безліччю плаваючих вогників, які, в свою чергу, розкриваються з візуальними і звуковими ефектами: розкидають снопи вогняних іскор, обертаються або ковзають по водній гладі, розсипаються вогненним килимом, виростають яскравими фонтанами, екзотичними квітами або різнокольоровими кометами. Тисячі вогників над водою і тисячі – в її відображенні. Воістину вражаюче видовище!

Водний феєрверк Водний феєрверк Водний феєрверк Водний феєрверк Водний феєрверк Водний феєрверк Водний феєрверк Водний феєрверк

Успіх водного шоу, в першу чергу, залежить від майстерності піротехнічної компанії, яка займається його організацією. Крім того, щоб подання вийшло грандіозним і безпечним, буде потрібно велика площа водного простору, наприклад, несудоходная річка або озеро. Близько 200 кв. м. водної гладі потрібно використати, щоб розгорнути водний феєрверк.

Особливості водного феєрверку

Секрет успіху будь-якого свята або заходу простий – гарний настрій гостей, смачні частування, цікава розважальна програма. Однак уміння приємно здивувати публіку, піднести їй несподіваний сюрприз дозволять зробити вечір по-особливому незабутнім. Якщо Ви зважитеся купити феєрверк для організації ефектного водного свята, будьте впевненими, що кошти не будуть витрачені даремно. Вам гарантовано унікальне шоу!

Ціна водного подання буде залежати від його тривалості і елементів, які будуть задіяні. Так як ці елементи повинні протистояти силі води, по своїй конструкції вони більш складні, ніж заряди для звичайного салюту, а значить, і більш дорогі. Для кожного конкретного замовлення нашими фахівцями розробляється детальний кошторис.


Замовити

феєрверки

СУ21-78

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 78 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний

Ціна: 1850 грн.
СУ18-39

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 39 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1599 грн.
СУ19-67

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 60 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 67 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 80 с.

Ціна: 2899 грн.
СУ20-63

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 50 м. / 40 мм. / Кількість зарядів: 63 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1429 грн.
СУ05-76

Бренд: Агенція свято / Висота вильоту: 70 м. / 50 мм. / Кількість зарядів: 76 зар. / Час роботи: 90 с.

Ціна: 2849 грн.
MC114

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 30 м. / 20 мм. / Кількість зарядів: 100 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1499 грн.
GWM6121

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 45 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 120 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 112 с.

Ціна: 3199 грн.
КГБ-09

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 30-70 м. / 30, 40, 50 мм. / Кількість зарядів: 138 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований

Ціна: 7650 грн.
 
Завантаження ...