+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Генератор туману і важкого диму

Генератор диму – один з обов'язкових атрибутів для проведення розважальних заходів. Без нього важко уявити виступ артистів на сцені, театральну постановку або нічну дискотеку. Головна перевага даного пристрою – вміння генерувати туман і важкий дим, безпечний для здоров'я людини. Як правило, такий ефект досягається шляхом використання спеціальних рідин і газів, а також піротехнічних елементів.  

Важкий дим – це частий гість на весіллях, у різних шоу-програмах, кіно-, теле-і театральних постановках. Завдяки своїй густоті і насиченому молочного кольору він створює ефект красивих хмар, справляє враження невагомості, казковості, таємничості. Дуже красиво в такій «паряться» атмосфері виглядає, наприклад, перший танець молодих. Багаторазово посилюється краса диму, якщо його підсвітити сценічним яскравим світлом заливного типу. Варто зазначити, що важкий дим, незважаючи на свою назву, абсолютно безпечний для життя і здоров'я людини, і може застосовуватися не тільки на відкритих майданчиках, але і в закритих приміщеннях.

Існує кілька типів генераторів диму: SFX-LF-CO2, MDG ICE FOG Q, CO2 JET, CO2 GUN, CO2 DOMINATOR.

Генератор типу SFX-LF-CO2 виробляє важкий дим шляхом переходу твердої двоокису вуглецю (CO2 або «сухого льоду») в пару, минаючи перехід у рідкий стан. Продукт не має запаху, не їдкий і ніяк не може вплинути на самопочуття людини. Висота полотна важкого диму може досягати 20-50 див., а його щільність піддається регулюванню. Ще одна перевага даного генератора типу – дим, вироблений таким чином, зникає абсолютно безслідно, не змішуючись при цьому з повітрям. Пристрій працює швидко і приблизно за 10 секунд заповнює приміщення площею до 100 кв. м. Єдиний мінус – може сприяти випаданню невеликого конденсату на підлозі.

Пристрій типу MDG ICE FOG Q для роботи вимагає спеціальної рідини під назвою MDG Low Fog Fluid, а також рідкого CO2. Вироблений важкий дим практично не має запаху. Його висота буде досягати 20-50 див., а щільність може регулюватися. Приблизна швидкість роботи – за 15 секунд генератор заповнить димом приміщення площею 200 кв. м. Ефект густого туману може підтримуватися безперервно протягом 60 секунд.

Важкий дим Важкий дим Важкий дим Важкий дим Важкий дим Важкий дим Важкий дим Важкий дим Важкий дим Важкий дим Важкий дим Важкий дим

Димні машини CO2 JET, CO2 GUN, CO2 DOMINATOR також працюють з вуглекислим газом СО2.

Крім того, в якості візуальних спецефектів для створення сценічного диму можуть використовуватися різні димові шашки, димні салюти і салютні установки, денні феєрверки.

Вартість генераторів диму

Організація димового шоу на весілля, концерт або вечірку – вірне рішення, якщо потрібно створити гарну картинку для фотографії, так і просто цікаве видовище. Вартість подання буде залежати від того, яка генераторна установка застосовується. Як правило, ціна стартує з 500 гривень.


Замовити

 
Завантаження ...