+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Наземний феєрверк

Наземний феєрверк – захоплююче піротехнічне шоу на весілля або вечірку, дія якого розгортається не високо в небі, а зовсім поруч з глядачами, на рівні їх очей (максимальна висота досягає 10-15 метрів).

феєрверк

Вперше наземні феєрверки були використані декілька століть назад, у часи правління Петра I і Катерини II. Ці історичні особистості, як ніхто інший, мали схильність до шикарним балам, свят і захоплюючим видовищем. Тому не дивно, що саме в ту пору салюти придбали величезну популярність.

Сьогодні цей вид піротехніки являє собою сукупність піротехнічних фігур і візуальних ефектів, які можна скласти в сотню, а то й тисячу оригінальних композицій. І, до речі, це єдиний салют на весілля або інший свято, що без ризику можна реалізувати на невеликій відкритій площадці, парковій алеї, терасі біля ресторану.

Існує кілька видів наземних феєрверків, головними з яких є фонтани, вулкани, спалахи, водоспади або огнепади, піротехнічні символи.

Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк

До фонтанів і вулканів належать вироби, які працюють від 20 до 120 секунд і протягом цього часу генерують потоки вертикальні різнокольорових іскор на висоту не більше 10 метрів. Як правило, їх використовують для прикраси дороги або алеї, по якій урочисто пройдуть молодята та гості до місця святкування весілля. Ще одна сфера використання фонтанів і вулканів – прелюдія до висотного салюту або великому піротехнічному шоу, в якому задіяно безліч ефектів. Наземні фонтани допоможуть налаштуватися глядачам на потрібний лад і створити видовищну інтригу.

Спалах – це один із видів наземного феєрверку, який використовується як частина піротехнічного шоу, але не як самостійний феєрверк. Справа в тому, що тривалість роботи спалаху складає всього 1-2 секунди. За цей час виріб блискавично викидає стовп різнокольорових іскор на висоту до 10 метрів. Сфера застосування спалахів в композиції наземного феєрверку – перехід від одного візуального ефекту до наступного.

Водоспад або вогненний дощ – візуально дуже ефектне піротехнічний виріб, який являє собою шляхетний вниз потік різнокольорових іскор. Висота водоспаду, в залежності від складності конструкції, може досягати від 1 до 20 метрів, а тривалість роботи коливатися від 20 до 90 секунд. Як правило, водоспад використовується як прелюдія до основного шоу.

Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк Наземний феєрверк

Піротехнічні символи – це вогненні зображення, які складаються з десятки або навіть сотні невеликих контурних свічок. У кульмінаційний момент ці свічки запалюються, утворюючи фігуру, напис, цифру, логотип і будь-який інший символ, в залежності від задуму. Часто піротехнічні символи використовуються як салют на весілля або ювілей, коли потрібно продемонструвати глядачам важливу дату – дату народження іменинника або дату весілля. На корпоративних заходах символи використовують для реалізації логотипу компанії.

Всі піротехнічні елементи наземного феєрверку можуть складати цікаві фігури піротехнічні та рухливі картини.

 

Вартість наземного феєрверку

 

Підсумкова ціна наземного феєрверку залежить від кількох факторів: наскільки шоу насичене візуальними ефектами, які в ньому застосовуються фігури, скільки часу триває.

Рекомендована вартість продуманого до дрібниць, видовищного та ефектного наземного феєрверку тривалістю 3 хвилини становитиме 6000 гривень і більше. Купити салют спрощеної композиції пропонується за 3000 гривень.


Замовити

феєрверки

СУ21-78

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 78 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний

Ціна: 1850 грн.
СУ18-39

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 39 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1599 грн.
СУ19-67

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 60 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 67 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 80 с.

Ціна: 2899 грн.
СУ20-63

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 50 м. / 40 мм. / Кількість зарядів: 63 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1429 грн.
СУ05-76

Бренд: Агенція свято / Висота вильоту: 70 м. / 50 мм. / Кількість зарядів: 76 зар. / Час роботи: 90 с.

Ціна: 2849 грн.
MC114

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 30 м. / 20 мм. / Кількість зарядів: 100 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1499 грн.
GWM6121

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 45 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 120 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 112 с.

Ціна: 3199 грн.
КГБ-09

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 30-70 м. / 30, 40, 50 мм. / Кількість зарядів: 138 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований

Ціна: 7650 грн.
 
Завантаження ...