+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Парковий феєрверк

Парковий феєрверк – феєрверк середнього рівня, який найчастіше використовується для організації піротехнічного шоу на весіллях, корпоративних вечірках, ювілеях та іменинах. Його особливість – видовищність, безпека, динамічність, насиченість.

феєрверк

Як правило, парковий феєрверк складається з декількох різних піротехнічних елементів з висотою дії не більше 75-80 метрів. Залежно від задумки і масштабу всієї композиції щільність вогню паркового феєрверку може складати близько тисячі пострілів в хвилину. Ще одна особливість вироби – його універсальність. Парковий салют може служити в якості самостійного піротехнічного подання, і при цьому виглядати вельми гідно і переконливо, і як завершальний акорд наземного феєрверку, і як органічне початок висотного шоу. Піротехнічні частки, які складають основу виробу, покликані створити унікальне видовище: з різнобарвними трасами, свистом, тріском і гуркотом вони піднімуться в нічне небо і освітять його мільйоном яскравих вогників, намалюють в ньому блискучі картини і чарівні символи.

Як правило, основними складовими паркового феєрверку є римські свічки, фугаси, бураки, комети і батареї салютів.

Парковий феєрверк Парковий феєрверк Парковий феєрверк Парковий феєрверк

Римська свічка складається з картонного тубуса, зарядженого частинками, які при активації піднімаються на висоту до 45 метрів і утворюють цікаві візуальні і світлові ефекти: вогняні квіти, розсип золотих іскор, різнокольорові віяла і комети.

Фугас – феєрверк, корпус якого виглядає як усічена піраміда. Для активації його доверху заривається у землю і підпалюється. Буквально через мить відбувається сильний вибух, і вся піротехнічна начинка фугасу перетворюється в потужний сніп різнокольорових зірок і вогників.

Бурак – піротехнічний виріб, що складається з мортири і гільз. При активації феєрверку гільза залишається в мортири, а вивільнені піротехнічні елементи летять вгору, утворюючи гігантський вогненний сніп іскор.

Парковий феєрверк Парковий феєрверк Парковий феєрверк Парковий феєрверк Парковий феєрверк Парковий феєрверк Парковий феєрверк Парковий феєрверк

Батарея салютів – це конструкція, що складається з трубок, заряджених різними візуальними ефектами, і з'єднується між собою провідним шнуром. Салютна батарея гарантує видовищність, адже один візуальний ефект моментально змінюється іншим. Таким чином, в рамках одного шоу ми отримуємо панораму з вогненних квітів, мерехтливих фонтанів, різнокольорових іскор, які змінюють один одного, створюючи яскраві шлейфи, тріщали хвости і траси.

Завдяки тому, що парковий феєрверк такий універсальний, різноманітний і динамічний, його рекомендується використовувати для свят будь-якого формату. Середня тривалість шоу – 3-7 хвилин.

Вартість паркового феєрверку

Ціна наземного феєрверку формується залежно від тривалості шоу, від його візуальної насиченості та інтенсивності, від принципу роботи і калібру салютних установок. Купити феєрверк паркового типу Ви зможете за ціною від 4000 гривень. Саме така сума є рекомендованою для шоу тривалістю 3 хвилини з середнім рівнем інтенсивності.


Замовити

феєрверки

СУ21-78

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 78 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний

Ціна: 1850 грн.
СУ18-39

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 39 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1599 грн.
СУ19-67

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 60 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 67 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 80 с.

Ціна: 2899 грн.
СУ20-63

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 50 м. / 40 мм. / Кількість зарядів: 63 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1429 грн.
СУ05-76

Бренд: Агенція свято / Висота вильоту: 70 м. / 50 мм. / Кількість зарядів: 76 зар. / Час роботи: 90 с.

Ціна: 2849 грн.
MC114

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 30 м. / 20 мм. / Кількість зарядів: 100 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1499 грн.
GWM6121

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 45 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 120 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 112 с.

Ціна: 3199 грн.
КГБ-09

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 30-70 м. / 30, 40, 50 мм. / Кількість зарядів: 138 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований

Ціна: 7650 грн.
 
Завантаження ...