+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Феєрверк в приміщенні

Для піротехніків немає нічого неможливого! Організувати грандіозне піротехнічне шоу з музичним супроводом на День міста? Простіше простого! Спланувати барвистий наземний салют на весілля, насичений зачаровують вогняними символами і фігурами? Без проблем! Влаштувати в приміщенні? Чому б і ні! Сучасна хімічна промисловість дозволяє! Головне, щоб за справу взялися професійні піротехніки.

феєрверк

Він у приміщенні використовується в тих випадках, коли потрібно розставити акценти в шоу або зробити більш видовищними кульмінаційні етапи урочистості: перший весільний танець молодят, поява на публіці святкового торта або головного блюда, виступ артиста на сцені, закінчення презентації або концерту, відкриття магазину або ресторану, привітання переможців змагання і т. д. Всі ці моменти можна прикрасити іскристим шоу і приємно вразити глядачів.

Набір елементів для піротехнічних організації феєрверку в закритому приміщенні трохи обмежений, так як використовується виключно низькотемпературна, бездимний чи малодымная продукція. Але, тим не менш, бажаючим насолодитися незабутнім шоу є з чого вибрати. До їх послуг фонтани холодного вогню, спалахи, вогняні водоспади.

Холодні бездимні фонтани – це піротехнічні вироби, які після активації в протягом 10-20 секунд викидають стрімкий потік срібних іскор на висоту 1-5 метрів. Температура горіння фонтану не перевищує 60 градусів. Цього не достатньо, щоб сталося загоряння чого-небудь. Але все ж, перш ніж влаштовувати закритий піротехнік зобов'язаний чітко позначити площу приміщення, висоту стель, підлогове покриття і підібрати для шоу такий фонтан, який буде гарантувати абсолютну безпеку глядачам.  Ці піротехнічні вироби ідеально прикрасять і підкреслять зворушливість першого танцю молодих або поява святкового торта.

Салют в приміщенні Салют в приміщенні Салют в приміщенні Салют в приміщенні Салют в приміщенні Салют в приміщенні Салют в приміщенні Салют в приміщенні

Спалахи – піротехнічні елементи, які після активації блискавично викидає стовп сріблястих або золотистих іскор на висоту 2-10 метрів. Як правило, спалахи використовуються в поєднанні з холодними фонтанами, так як саме такий синтез допомагає досягти максимальної видовищності. За допомогою спалахів можна оголосити про початок дійства, підсилити інтригу, яка потім переросте у вогняний танець фонтанів.

Водоспади – це піротехнічні вироби, з допомогою яких можна організувати вогненний дощ – потік спадаючих золотих іскор. Як правило, водоспади прикрашають самі кульмінаційні моменти свята: закінчення концерту або презентації, фінальний танець молодих.

Вартість в приміщенні

Для того щоб сформувати вартість шоу в приміщенні, необхідно розрахувати тривалість вогняного шоу, висоту і калібр холодних фонтанів, спалахів та інших виробів, які планується використовувати. Мінімальна вартість організації піро в приміщенні складе 750 гривень. Купити феєрверк будь-якої потужності і насиченості Ви можете, звернувшись в нашу компанію!


Замовити

феєрверки

СУ21-78

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 78 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний

Ціна: 1850 грн.
СУ18-39

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 39 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1599 грн.
СУ19-67

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 60 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 67 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 80 с.

Ціна: 2899 грн.
СУ20-63

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 50 м. / 40 мм. / Кількість зарядів: 63 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1429 грн.
СУ05-76

Бренд: Агенція свято / Висота вильоту: 70 м. / 50 мм. / Кількість зарядів: 76 зар. / Час роботи: 90 с.

Ціна: 2849 грн.
MC114

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 30 м. / 20 мм. / Кількість зарядів: 100 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1499 грн.
GWM6121

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 45 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 120 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 112 с.

Ціна: 3199 грн.
КГБ-09

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 30-70 м. / 30, 40, 50 мм. / Кількість зарядів: 138 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований

Ціна: 7650 грн.
 
Завантаження ...