+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Оформлення залів кулями

Повітряні кульки в будь-якому їх прояві можна побачити на нашому сайте.Наша молода команда порівняно недавно вийшла на ринок прикраси кульками. Завоювати довіру покупця складна річ, але ми наполегливо рухаємося до цієї мети. Креативні рішення по оформленню повітряними кулями в Києві зможуть схилити шальки терезів на нашу сторону.

Оформлення залу повітряними кулями – це популярний процес при проведенні різних свят і інших заходів. Відрізняється дешевизною і досить презентабельним видом приміщення.

На сьогоднішній момент можна виділити безліч способів прикраси залу кульками. Але для того, щоб створити ідеальний варіант оформлення приміщення, необхідно виходити з конкретної ситуації і підходити індивідуально. Щоб прикрасити зал повітряними кулями, можна взяти декілька стандартних елементів, які будуть комбінувати між собою.

Щоб прикрасити зал або будь-яке інше приміщення кулями, знадобитися:

  • Фольговані або латексні кулі;
  • Балон з гелієм або стисненим повітрям (досить ручного насоса);
  • Стрічки для зав'язування куль;
  • Волосінь.

Для початку необхідно ретельно продумати дизайн оформлення приміщення, яке належить прикрасити. Необхідно пам'ятати, що дизайн повинен відповідати композиції майбутнього торжества. Наприклад: для весілля підійдуть кульки у формі сердечок, кілець тощо; для дня народження кулі у формі квітів.

Безпосередньо перед входом в зал, розташуйте надувні фігури у формі різних казкових персонажів або клоунів (залежить від тематики урочистості). Можна підібрати практично будь-яку надувну фігуру, яка буде підходити до вашого торжества. Придбати їх можна в спеціалізованих магазинах.

Оформлення корпоративних вечірок з допомогою повітряних куль – це велике поле для вашої фантазії, в плані вибору підбору композицій. Ви можете прикрасити зал великими надувними фігурами героїчних персонажів або пальм, а можливо архітектурними будівлями. Наприклад, для гостей з Москви, можна було зробити надувні фігури у формі кремля або інших популярних столичних споруд.

Не варто забувати і про гірляндах з повітряних куль, одного або декількох кольорів. Такими можна прикрашати гірляндами стеля залу. Святковий стіл можна прикрасити гірляндами з повітряних куль маленького діаметру.

Для весіль та інших подібних тожеств, необхідно створювати арки з повітряних куль. Особливо красиво і цікаво, вони виглядають в поєднанні з штучними квітами. Можна зробити арки з допомогою окремих куль, прив'язаних на волосіні, або з допомогою спеціального каркаса.

Якщо ви обмежені в часі, то ви можете просто наповнити велику кількість різнокольорових кульок гелієм, прив'язати до них красиві стрічки, і заповнити ними весь стельовий простір залу. Навіть таке просте оформлення, додасть святкового настрою, не тільки винуватцям торжества, але і гостям.

На сьогоднішній день, безліч агентств займаються оформленням приміщень, для різних урочистостей. Тому, якщо ви обмежені в часі, або ж у вас недостатньо креативу, то краще скористатися послугами професіоналів.


Замовити

 
Завантаження ...