+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Музичний феєрверк

феєрверк

Постановочне піротехнічна вистава – це завжди красиво і заворожуюче. Але якщо воно реалізується під акомпанемент відповідної музики, шоу перестає бути просто шоу, а перетворюється на справжній витвір вогняного мистецтва. І повірте, глядачі отримують колосальний заряд позитивних емоцій від його споглядання.

Як правило, для організації піро-музичного свята використовуються комбіновані феєрверки, тобто феєрверки всіх рівнів (наземний, парковий і висотний, іноді водний), і музичний супровід, з точністю до мілісекунди синхронізоване з вогняним дійством. Під кожну піро-музичну  постановку придумується унікальний сценарій, детально прописується кожне дійство, кожен візуальний ефект. Спільно із замовником або за допомогою дизайнера шоу підбирається музика, а для монтажу використовується комп'ютерне обладнання. Робота над піротехнічним музичним шоу може тривати від кількох днів до кількох тижнів. Адже режисерові потрібно продумати масу дрібниць: який візуальний ефект буде супроводжуватися тим або іншим ритмом, як буде змінюватися музика в процесі шоу. Тільки копітка робота стає запорукою неповторного дійства, зі своїм оригінальним стилем і настроєм.

Відзначимо, що по-справжньому якісне піро-музичне шоу під силу створити тільки команді кваліфікованих піротехніків. Для його організації потрібен не просто багатий досвід, але і спеціальне дороге обладнання.

Музичний фейєрверк Музичний фейєрверк Музичний фейєрверк Музичний фейєрверк

Демонстрація піро-музичного феєрверку вимагає від піротехніків максимальної відповідальності і строгого дотримання техніки безпеки. Потрібно завчасно підібрати відповідну за розмірами майданчик, розрахувати відстань до найближчих будівель і до глядачів. Як правило, при проведенні грандіозного загальноміського шоу, розрахованого на величезну кількість глядачів, вибираються просторі площі. Якщо подання не буде містити висотних салютів, а тільки поєднувати наземний і парковий феєрверк (салют на весілля або для корпоративного свята), звичайно, не знадобиться ціла площа, а підійде, наприклад, простора тераса або прибудинкову ділянку.

Вартість піро-музичного феєрверку

Піротехнічне музичне шоу, як було зазначено вище, вимагає складної технічної бази та комп'ютерного обладнання, а також сил кваліфікованих піротехніків. Тому його організацію не можна назвати дешевим процесом. На ціну подання, як правило, впливає складність музичної композиції, тривалість дійства, інтенсивність салютних залпів і їх калібр, складність візуальних фігур і ексклюзивність вогняних ефектів. Чим складніше композиція, тим вона виллється в більш круглу суму. Приблизна вартість піро-музичного феєрверку середньої інтенсивності тривалістю 3 хвилини – 25 000 гривень.  У цю суму вже включені абсолютно всі витрати (в тому числі і транспорт).


Замовити

феєрверки

СУ21-78

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 78 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний

Ціна: 1850 грн.
СУ18-39

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 39 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1599 грн.
СУ19-67

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 60 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 67 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 80 с.

Ціна: 2899 грн.
СУ20-63

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 50 м. / 40 мм. / Кількість зарядів: 63 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1429 грн.
СУ05-76

Бренд: Агенція свято / Висота вильоту: 70 м. / 50 мм. / Кількість зарядів: 76 зар. / Час роботи: 90 с.

Ціна: 2849 грн.
MC114

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 30 м. / 20 мм. / Кількість зарядів: 100 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1499 грн.
GWM6121

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 45 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 120 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 112 с.

Ціна: 3199 грн.
КГБ-09

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 30-70 м. / 30, 40, 50 мм. / Кількість зарядів: 138 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований

Ціна: 7650 грн.
 
Завантаження ...