+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Фігур з повітряних куль

Повітряні кульки в будь-якому їх прояві можна побачити на нашому сайте.Наша молода команда порівняно недавно вийшла на ринок прикраси кульками. Завоювати довіру покупця складна річ, але ми наполегливо рухаємося до цієї мети. Креативні рішення по оформленню повітряними кулями в Києві зможуть схилити шальки терезів на нашу сторону.

Компанія «Пиромаркет» відносно недавно стала завойовувати  ринок прикраси повітряними кулями  у Києві. Але позитивні відгуки і радісні посмішки наших клієнтів підказують нам, що ми рухаємося в правильному напрямку. Любов до справи, професійні та креативні співробітники, якість і оперативність виконання замовлень, доступна цінова політика  – це ті генеральні пріоритети, які обов'язково допоможуть нам зайняти лідируючі позиції в сфері організації святкових заходів. А поки ми запрошуємо всіх бажаючих скористатися нашими послугами і отримати море приємних емоцій та радісних вражень. Однією з найбільш затребуваних послуг, які пропонує наш колектив, є створення фантазійних і унікальних композицій та фігур з повітряних куль. 

Повітряні кулі є унікальним оформлювальним матеріалом. З  їх допомогою можна  створювати не тільки арки, панно та гірлянди, але й об'ємні фігури. Все залежить тільки від вашого креативу, фантазії та фінансових можливостей. Ви можете замовити та маленького мультиплікаційного героя, і автомобіль в натуральну величину.

Такі фігури здатні прикрасити будь-яке свято, але вони ідеально підходять і як незвичайного і яскравого презенту як для дитини, так і для дорослого.

  • Весільне торжество:

Великі букети квітів, об'ємні фігури лебедів – символ любові і вірності -стануть елегантним і незвичайним прикрасою заходу

Дитячі  свята:

Надувні клоуни, герої мультфільмів,  Дід Мороз м Снігуронька  подарують масу  радості і малюкам, і дітям старше. Невеликі фігури-презенти  стануть бажаним призом за участь у конкурсах. Ваша дитина обов'язково прийде в захват від такого незвичайного подарунка. Для трьохлітки ідеально підійде  поні з кульок, а дев'ятирічний хлопчина не залишиться байдужим, отримавши в подарунок двометрового трансформера або людини-павука!

  • Декор магазину:

Об'ємна фігура, встановлена в магазині або офісі – це нестандартне і яскраве рекламне рішення. Їх можна розташовувати як в приміщенні, так і надворі. А термін їх  експлуатації  досить великий – вони не втрачають форми протягом місяця і довше.

Наша фірма  професійно і з задоволенням  виконає фігури з кульок у Києві  для будь-якого святкового заходу.  Подаруйте чудовий настрій усім гостям Вашого свята! Ми допоможемо вам втілити в життя самі яскраві та креативні фантазії!!!

 


Замовити

 
Завантаження ...