+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Комбінований феєрверк

Як правило, всі феєрверки можна умовно класифікувати за рівнем їх дії. Самий перший і самий низький рівень – наземний феєрверк (фонтани, вулкани, вертушки, спалахи, вогняні дощі), далі йде середній рівень – парковий феєрверк (висота до 70-80 метрів) і третій – висотний (піднімається вгору до 400 метрів). Однак щоб створити воістину грандіозне піротехнічне шоу тільки одного рівня не досить! Зрозуміло, кожен салют по-своєму видовищний і цікавий, але тільки органічне поєднання одночасно декількох рівнів по-справжньому вразить глядача. Таке поєднання салютів і називається комбінованим феєрверком.

феєрверк

Комбінований феєрверк запускається відразу з декількох точок з використанням піротехніки різного рівня і різної щільності салютних залпів. Кожна композиція грунтовно продумується і розробляється окремо для кожного свята: враховується рельєф навколишньої місцевості, розраховується відстань до найближчих будівель і т. д. Якщо піротехнічне шоу планується біля водойми чи річки, можуть використовуватися не тільки елементи наземного, паркового та висотного феєрверку, але і водного. Як правило, об'єднані феєрверки можна спостерігати на загальноміських святах, масових концертах і т. д.

До найбільш популярних видів комбінованого феєрверку відносяться: мікс наземного і паркового салюту, мікс паркового і висотного салюту, мікс наземного, паркового та висотного салюту.

У першому випадку за рахунок з'єднання елементів наземного і паркового феєрверку шоу стає більш інтенсивним, динамічним і насиченим. 

У другому випадку парковий елемент обіцяє динамічне й насичене початок шоу, а також видовищну середину, що складається з вогненно - іскристих фігур і композицій. А ось грандіозності і величності дійства надає салют висотний. Він же стає і переконливим завершальним акордом шоу.

Комбінований феєрверк Комбінований феєрверк Комбінований феєрверк Комбінований феєрверк Комбінований феєрверк Комбінований феєрверк Комбінований феєрверк Комбінований феєрверк

У третьому випадку виходить сама грандіозна, багаторівнева, насичена композиція, що поєднує в собі широкий спектр піротехнічних елементів. Щоб реалізувати такий салют, необхідна серйозна підготовка, яка, як правило, займає не один день, просторий майданчик, а головне – участь професійних піротехніків з великим досвідом організації подібних заходів. Рекомендована тривалість комбінованого феєрверку, в якому поєднуються всі три рівня салютів – близько 5-7 хвилин.

Вартість комбінованого феєрверку

Ціна піротехнічного шоу, що складається з багаторівневого комбінованого феєрверку, формується за такими показниками: тривалість, інтенсивність і динамічність, калібр реалізуються салютних залпів, складність фігур. Чим довше і яскравіше салют, ніж він об'ємніше і видовищнішим, тим він, природно, буде дорожче. Композиція кожного шоу розробляється індивідуально з урахуванням побажання клієнтів, а ціна залежить від набору піротехнічних елементів, які будуть задіяні.


Замовити

феєрверки

СУ21-78

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 78 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний

Ціна: 1850 грн.
СУ18-39

Бренд: Феєрія / Кількість зарядів: 39 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1599 грн.
СУ19-67

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 60 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 67 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 80 с.

Ціна: 2899 грн.
СУ20-63

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 50 м. / 40 мм. / Кількість зарядів: 63 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1429 грн.
СУ05-76

Бренд: Агенція свято / Висота вильоту: 70 м. / 50 мм. / Кількість зарядів: 76 зар. / Час роботи: 90 с.

Ціна: 2849 грн.
MC114

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 30 м. / 20 мм. / Кількість зарядів: 100 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 60 с.

Ціна: 1499 грн.
GWM6121

Бренд: Maxsem Fireworks / Висота вильоту: 45 м. / 30 мм. / Кількість зарядів: 120 зар. / Принцип вильоту зарядів:: вертикальний / Час роботи: 112 с.

Ціна: 3199 грн.
КГБ-09

 

Бренд: Феєрія / Висота вильоту: 30-70 м. / 30, 40, 50 мм. / Кількість зарядів: 138 зар. / Принцип вильоту зарядів:: комбінований

Ціна: 7650 грн.
 
Завантаження ...