+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Небесні ліхтарики

Що може бути красивіше і загадковішим падаючої зірки або чумацького шляху? А як цікаво в сотий раз спостерігати за сигнальними вогнями літака, що пролітає високо над головою. Небо завжди вабило і заворожувало людство. Особливо, нічне небо. Безодня, велична і таємнича, які таємниці вона зберігає, і скільки всього набачилася за сотні тисяч років? Нам не дано літати як птахам.… Людина не може самостійно доторкнутися до великої загадки нічного неба. Але він може винайти те, що стане посланником між людьми і небом, те, що замість нас хоча б ненадовго, але здолає земне тяжіння. Небесні ліхтарики – одне з таких винаходів, яке може злетіти вгору, перемагаючи всі земні закони, і полетіти далеко-далеко до зірок і самим загадковим таємниць.

З-за любові людини до нічного неба небесні ліхтарики і  набули настільки незвичайну популярність. Традиція їх запуску зародилася сотні років тому в Китаї. Було прийнято загадувати сокровенне бажання, якщо випадково побачив цей таємничий вогник в нічному небі. Сьогодні можливість запустити свою особисту зірочку є у кожного. Будь-який привід може стати причиною для цього: чи то день народження, випускний вечір, весілля, визнання в любові, ювілей, дитяче свято або просто приємний вечір і гарний настрій.

Що ж це таке, небесний або, як його ще називають, повітряний ліхтарик? Це об'ємна паперова конструкція, яка працює за принципом повітряної кулі. Її нижня частина оснащена спеціальною пальником, яка після активації розігріває повітря усередині ліхтарика, піднімаючи його все вище і вище. Вогник усередині конструкції ефектно підсвічує її стінки, роблячи ліхтарик видимим навіть на відстані 200 метрів від землі. Саме така приблизна висота, на яку піднімається вогненний купол.

Небесні ліхтарики Небесні ліхтарики Небесні ліхтарики Небесні ліхтарики Небесні ліхтарики Небесні ліхтарики Небесні ліхтарики Небесні ліхтарики

Головна перевага небесних ліхтариків – їх цінова доступність і універсальність. Паперовий купол можна запускати як в темний час доби, так і в світлий, вони в кожному разі будуть помітні. Крім того, вироби представлені широкою кольоровою гамою і великою різноманітністю. Для закоханих підійдуть ліхтарики у формі серця, для діток – у вигляді казкових персонажів, як привітання імениннику або ювіляру можна запустити купол з написаними на ньому побажаннями. Будь-то дитяче свято або дорослий день народження, кожному буде цікаво взяти участь в такому прекрасному дійстві. Роздайте всім Вашим гостям по небесному ліхтарику і запустіть їх одночасно – Вам гарантовано видовище і прекрасний настрій. Єдине, робити це рекомендується в безвітряний і не дощовий день або вечір.

Вартість небесних ліхтариків

Як було зазначено вище, небесний ліхтарик – це задоволення, доступне кожному. Вартість виробу залежить від його розміру і починається приблизно з 25-30 гривень. Більш великі паперові купола можуть обійтися в 50-90 гривень.Замовити

 
Завантаження ...