+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Вогненні символи

Вогняні символи – це оригінальні фігури, що відрізняються за розміром і формою, по контуру яких знаходяться контурні свічки, сполучені пороховим скотчем або быстрогорящим стопином. Висота таких цифр або букв, в більшості випадків, становить 1-1.5 метра. Це надає можливість втілити в реальність всілякі побажання замовника.

Головним достоїнством вогняних символів вважається їх унікальність і ексклюзивність. Конструкції, на яких виготовляються дані символи, що допомагають продемонструвати те, що здавалося неможливим. Назва компанії, логотип, бренд, ім'я ювіляра – напис може зробити будь-яку! На сьогоднішній день до подібних прийомів піротехніки досить часто вдаються закохані молоді люди, які організовують свято для улюблених дам. У наперед визначений момент з темряви миттєво спалахує кілька десятків вогників, формують необхідну вогняну зображення або напис. Вона буде радувати погляд глядачів протягом 45-70 секунд.

Кожен бажаючий має можливість придбати вогненні символи заданої форми (наприклад, вогняні серця), виготовлені заздалегідь, або замовити їх у відповідності з особистими побажаннями. У цій картині можуть використовуватися всі кольори веселки. Окремої уваги заслуговує можливість застосування різноманітних звукових ефектів. Дивовижне горіння різнокольорових вогників буде супроводжуватися шипінням, вибухами або потріскуванням.

Неповторний видовищний ефект від плавно спалахуючих символів і зображень здатний заворожити і прикувати погляди кожного глядача. Слід зауважити, що право запалити дані написи мають не тільки запрошені артисти або піротехніки, але господарі і гості свята. Це не вимагає ніякої спеціальної підготовки.

Вогняні фігури і написи виготовляються майстрами, враховуючи всілякі побажання замовника. Для закріплення літер застосовується унікальна технологія, що надає можливість розташовувати їх в будь-якому місці: перед глядачами на спеціальних стійках на відстані від п'яти до дев'яноста метрів, на даху будівель, на стіні або на тлі неба. Не варто забувати ще й про те, що вогняні символи можна запалювати не тільки на вулиці, але навіть в закритому приміщенні.

Милуватися цим видовищем рекомендується здалеку. Це дозволить оцінити масштабність та оригінальність всієї композиції.

Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы Огненные символы

Основна перевага вогняних символів – це їх ексклюзивність. Практично будь-яке зображення або напис можна втілити у вигляді вогняного символу.Замовити

 
Завантаження ...