+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Фонтан сценічний (холодний, без запаху і диму) A100 2 м 30с.

"Фонтан сценічний (холодний, без запаху і диму) A100 2 м 30с." фото
"Фонтан сценічний (холодний, без запаху і диму) A100 2 м 30с." фото"Фонтан сценічний (холодний, без запаху і диму) A100 2 м 30с." фото

Чому купити у нас?

  • Доставка по всій Україні
  • Оплата при отриманні
  • Мінімальне замовлення 250 грн
  • Доступні ціни на товар
  • Швидка доставка

Артикул: A100

* * * *    4 відгуків

Ринкова ціна: 100 грн.
Ринкова ціна: 100 грн.

Ціна:
99 грн.

-1%
Ви заощаджуєте: 1 грн.
В наявності

Дізнайтеся варіанти доставки і оплати, вартість доставки, а також додаткові поради.

Корисна інформація →

Опис


Фонтан сценічний (холодний) A100 протягом 30-ти секунд виділяє яскраві іскри, що вилітають на висоту 2 метри. Основна відмінність його від конкурентів особливої піротехнічної суміші, завдяки якій холодний фонтан A100, під час роботи не виділяє диму і запаху.

Інструкція

На цій сторінці представлений фонтан поштучно, ціна вказана за 1 фонтан без установки (без кабелю і підставки). Якщо Ви вмієте підключити фонтани самостійно, то можна замовляти тільки фонтани, якщо ж у Вас немає можливості підключити їх, то ми надаємо послугу встановлення фонтанів (введіть в пошуку у нас на сайті "встановлення сценічних фонтанів"). Одну установку потрібно додавати до одного фонтану, якщо наприклад Ви замовляєте 4 фонтану, то потрібно додавати до них 4 установки. Послуга установки фонтанів означає, що ми з'єднуємо всі фонтани між собою кабелем, робимо до них підставки з картону і приклеюємо фонтани до підставок (ми це робимо, щоб кожен фонтан стояв стійко і щоб виключити його падіння під час роботи). Довжина кабелю між кожним фонтаном за стандартом становить 2 метри, але по Вашому бажанню можемо зробити будь-яку довжину кабелю, яка Вам потрібна, обов'язково повідомте про це оператора при підтвердженні замовлення по телефону. Від повного комплекту фонтанів так само йде кабель до місця приєднання батарейки, один кабель, розділений на 2 дроти на кінці (2 голих дротика).

Щоб привести фонтани в дію, потрібно один провід притиснути до плюса батарейки, інший до мінуса. Не важливо який провід притискати до + а який до - , полярності в цих фонтанах немає, головне щоб один до плюса, інший до мінуса, тоді фонтани отримають електричний імпульс і всі спрацюють одночасно. Батарейка в комплект не входить, продаж батарейок у нас немає, але її можна купити в будь-якому супермаркеті чи магазині, де продаються батарейки.Батарея повинна бути крона 9V, звичайна пальчикова батарейка не підійде. Батарейку краще вибирати якісну, надійну торгової марки, наприклад Duracell.

На ділі все виходить дуже просто. Дістаєте фонтани з коробки, розставляєте так, як Вам потрібно (в ряд, в 2 ряди, колом або півколом, квадратом). У момент, коли потрібно привести фонтани в дію, притискаєте пальцями проводи до батарейці. Коли Ви побачите, що фонтани почали іскрити, батарейку можна прибирати, її не обов'язково тримати на протязі всього робочого часу фонтанів. Так само переконайтеся, що після того, як Ви розставили фонтани, ніхто не зачепиться за провід ногою і не відірве його. Щоб уникнути таких випадків ми рекомендуємо розставляти фонтани незадовго до їх використання.

Характеристки

A100
2 м.
30 с.
01-370

Відгуки* * * *

Спасибо за фонтаны. Пиромаркет соеденил и все прекрасно сработало. Успехов вам и процветания.

* * * *

Замечательный фонтан всё сработало без отказов, море удовольствия!

* * * * *

Брали на сцену для сцени два таких фонтани. Зєднювали все самі. Дуже гарно получилося

* * * *

Купляли на весілля 5 шт. Також нам піромаркет їх зєднав. Вийшло все дуже гарно. Рекомендую всім

Подібні товари

 
Завантаження ...