+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Пневмохлопавка "Золото" 60 см СМ061

"Пневмохлопавка "Золото" 60 см СМ061" фото

Чому купити у нас?

  • Доставка по всій Україні
  • Оплата при отриманні
  • Мінімальне замовлення 250 грн
  • Доступні ціни на товар
  • Фіксування вартість доставки

Артикул: СМ061

 

Ціна:
99,00 грн.

В наявності

Дізнайтеся варіанти доставки і оплати, вартість доставки, а також додаткові поради.

Корисна інформація →

Опис


Пневмохлопушка "Золото" 60 см СМ061 створена для використання на різноманітних святах, починаючи з Нового Року і дня народження, і закінчуючи дитячими заходами і весіллям. Справа в тому, що пневмохлопушка не є піротехнічним виробом, завдяки чому представлений продукт абсолютно безпечний для використання людьми різного віку, навіть самими юними аматорами гучних ударів і видовищних уявлень.

Пневмохлопушка "Золото" 60 см СМ061 зроблена у формі товстостінної гільзи, внизу якої розташований балон, наповнений стисненим повітрям, а зверху картонна трубка, наповнена золотим метафаном. Завдяки розміром пневмохлопушки 60 см, простір усередині наповнене максимально великою кількістю золотих блискіток, що безсумнівно сподобається кожному, хто хоче додати пишності та блиску в особливий момент свята.

Пневмохлопушка "Золото" 60 см СМ061 нескладна у використанні, щоб привести виріб у дію, потрібно направити хлопавку в потрібному напрямку і повернути нижню і верхню частину в різні боки за вказівкою стрілок. Після перерахованих дій відбудеться бавовна і посиплеться золотий метафан.

Характеристки

СМ061
Maxsem Fireworks
60 см.
фольга
01-1649

Відгуки

Повідомлення не знайдені

Подібні товари

 
Завантаження ...