+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Додано: 09.08.2014 Хочете яскравий Новий рік?

Запорука щасливого Нового року:

  1. Велика компанія друзів, родичів, дітей.
  2. Розкішний святковий стіл
  3. Салют (Феєрверк)

 

З першими двома пунктами Вам нічим допомогти не зможемо, але з третьому ви звернулися точно за адресою. Тільки салют Вам допоможе запам'ятати Новий рік на довго в своїй пам'яті, і без нього ніяк. Пам'ятаєте, як у дитинстві, рівно  о 00:00, Ви бігли з одного вікна в інше і дивилися на салюти? У нашому інтернет-магазині дуже багато салютів всіх цінових категорій, які можемо доставити в будь-яку точку України.


Ось приміром такий салют у Нас коштує   100 грн.Купити його можна здесь.


   Свято зустрічі Нового року завжди асоціюється із магією, яскравими та незабутніми моментами. Для того, щоб оточити себе неповторною святковою атмосферою Інтернет-магазин піротехніки «ПироМаркет» пропонує великий вибір піротехнічних установок різного виду, з них – професійні піротехнічні салютні установки, різного калібру, спецефекти, а також вогняні символи і безліч інших феєричних піроелементів.
 

салют на новий рік
салют новий рік 2014
феєрверк на новий рік
салют на новий рік    Ви чекаєте максимум позитивних емоцій від свята? – час запастися оригінальною високоякісною піротехнікою!
ПироМаркет представляє найбільш максимальний різновид сертифікованих піротехнічних виробів повністю відповідають всім вимогам заходів безпеки щодо зберігання і використання піротехніки. Кур'єрська служба доставки Інтернет-магазину дозволить забезпечити повний комфорт придбання виробів та здійснити доставку до будинку в максимально короткий термін.

салют на новий рік
    Використовуючи такі піротехнічні вироби, як салютні установки, феєрверки, наземні піротехнічні фонтани, ракети, феєрверки і т. д. у відмінному настрої всіх присутніх можна не сумніватися, рівно, як і в тому, що свято стане по-справжньому яскравим і незабутнім! Чудовий початок, і зустріч Нового року обов'язково залишиться у пам'яті і принесе з собою настрій жити по-новому, жити яскравіше!
    Перед безпосереднім використанням піротехніки обов'язково ознайомтеся з інструкцією щодо застосування кожного виробу і переконайтеся в дотриманні всіх норм безпеки на території активної дії всіх використовуваних пироустановок. Щоб уникнути непередбачених ситуацій особливу увагу слід приділити безпеки дітей. При дотриманні всіх заходів безпеки піротехнічні вироби не являють собою загрозу життю та здоров'ю людини.

Наші товари

 

Петарди Mega Piratka P2000 20 шт. БОМБА! А...

70,99 грн.

   

Корсар 12 К0212 6 шт. АКЦІЯ!

192,00 грн.

 
 
 
Завантаження ...