+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Додано: 30.01.2014 Огляд Петарди Корсар 1 K0201 Комета

Коли подивишся на ціну цих виробів , то приємно дивуєшся , що за таку невелику вартість можна створити справжнє піротехнічне шоу , причому провести його неодноразово дозволяє велика кількість розміщених у стандартній упаковці петард корсар 1 ( в одній упаковці 60 петард ) .
У широкому асортименті , петарди Корсар 1 - одні з найпопулярніших. Це пояснюється їх прийнятною вартістю при досить високій ефективності їх застосування . Хоч Корсар 1 і має порівняно невеликою потужністю , але звуковий бавовна виходить цілком значним. Навряд чи зможе залишитися хтось байдужим , коли спрацює ця нічим особливим не відрізняється за зовнішнім поглядом петарда тертковим типу.


Петарди серії " Корсар" давно зарекомендували себе на ринку піротехніки як якісний і зручний у використанні продукт.
Легендарні петарди "Корсар" . Стали популярними ще в 90 -х і до цих пір є самими популярними петардами.
Коли пролунає гучний хлопок терткової петарди Корсар 1, навряд чи хтось не зверне на це уваги. Звук, що видається цієї нічим не примітною зовні малятком, хльосткий і потужний. Ніколи не прийде в голову. Що він може бути проведений таким непримітним виробом. Гра і захоплення - це не самий максимальний ефект від застосування петарди Корсар 1. Приємно й те, що при всій своїй якісності кінцевого результату, варто упаковка недорого.

Олександр Костовський

 

Наші товари

 

Петарди Mega Piratka P2000 20 шт. БОМБА! А...

70,99 грн.

   

Корсар 12 К0212 6 шт. АКЦІЯ!

192,00 грн.

 
 
 
Завантаження ...