+38 097 52-39-444   Передзвонити Вам?
Пн–Нд з 10:00 по 18:00
Ми в мережі:

Набір кольорового диму MA0511 Smoking Fountain 5 кольорів

"Набір кольорового диму MA0511 Smoking Fountain 5 кольорів" фото

Чому купити у нас?

  • Доставка по всій Україні
  • Оплата при отриманні
  • Мінімальне замовлення 400 грн
  • Доступні ціни на товар
  • Фіксування вартість доставки

Артикул: MA0511

 

Ринкова ціна: 199,00 грн.
Ринкова ціна: 199,00 грн.

Ціна:
149,00 грн.

-25%
Ви заощаджуєте: 50,00 грн.
В наявності

Дізнайтеся варіанти доставки і оплати, вартість доставки, а також додаткові поради.

Корисна інформація →

Опис


Набір кольорового диму МА0511 Smoking Fountain складається з 5 димових шашок червоного, синього, зеленого, жовтого і помаранчевого кольорів. Кольоровий дим призначений для використання на фотосесії, а також для відеозйомки. Перевагою представленого виробу є густий дим, насичений колір і простота експлуатації. Димова шашка відрізняється зручною формою трубки, яку дозволено тримати в руках під час горіння, завдяки чому з'являється можливість створювати щільну димову завісу навколо себе для знімків. Циліндрична форма дозволяє підпалювати виріб не тільки в руках, але і ставити димову шашку на землю, якщо того вимагає сценарій.

Набір кольорового диму МА0511 стане дивним атрибутом для кожної фотосесії, де хочеться додати фарб. Різнокольорові димові шашки допоможуть зробити дитячі фотографії яскравими і наповнити атмосферу посмішками і веселощами, додати тепла і затишку на сімейних картинах, доповнити унікальний образ на індивідуальній зйомці, а також прикрасити весільні фотографії. Для створення особливої історії потрібно тільки підібрати улюблені кольори і насолоджуватися процесом.

Комплект кольорового диму МА0511 Smoking Fountain призначений для використання на відкритій місцевості. Димові шашки характеризуються циліндричною формою, всередині простір наповнений специфічної пороховий сумішшю і запечатано гіпсом з обох сторін. Верхню частину визначають по наявності гніту, який потрібно підпалити для приведення виробу в дію. Кольоровий дим МА0511 виділяє густий дим насиченого кольору протягом 50 секунд. Дим не залишає слідів на шкірі і одязі, не містить токсичних речовин і практично не виділяє запаху.

Характеристки

MA0511
Maxsem Fireworks
дозволено
6 с.
50 с.
01-1710

Відгуки

Повідомлення не знайдені

Подібні товари

 
Завантаження ...